Laukiamiausias metų renginys „Mano automobilis – Mercedes-Benz“ vyks gegužės 27 d.6 balandžio 2017

Laukiamiausias metų renginys „Mano automobilis – Mercedes-Benz“ vyks gegužės 27 d.

„MB klubas“ jau pradėjo pasiruošimą vasaros sezonui, kurio atidarymas tradiciškai bus pažymėtas renginiu „Mano automobilis – Mercedes-Benz“.

Kaip ir ankstesniais metais, ši šventė Vilniuje, Ogmios miesto didžiojoje automobilių stovėjimo aikštelėje (Verkių g. 29) vyks paskutinį pavasario šeštadienį, t. y. gegužės 27 dieną. Nemokamame renginyje dalyvauti kviečiami visi automobilių „Mercedes-Benz“ savininkai ir šios markės gerbėjai.

Pastaraisiais metais buvo gerinami į šventę susirenkančių dalyvių rekordai (pernai čia buvo demonstruojama 120 automobilių), todėl jį pelnytai galima vadinti labiausiai „Mercedes-Benz“ gerbėjų laukiamu metų renginiu. Čia susirenka ne tik automobilių entuziastai iš įvairių Lietuvos vietovių, bet ir svečiai iš užsienio, o žiūrovai turi galimybę vienoje vietoje pamatyti itin puoselėjamus klasikinius „Mercedes-Benz“ ir gana retus technikos egzempliorius. 

Tad visi „Mercedes-Benz“ gerbėjai jau gali savo kalendoriuose pasižymėti gegužės 27 dieną ir pradėti ruošti savo automobilius vasaros sezono atidarymo šventei. Planuojama, kad dalyvių registracija vyks 9.00–10.30 val.

Siekiant užtikrinti sklandžią dalyvių registraciją ir vertinimo komisijos darbą bei galimybę visiems besidomintiems sužinoti kuo daugiau apie Jūsų Mercedes-Benz modelį, prašome dalyvių turėti iš anksto paruoštą informaciją apie automobilį, kurią galėsite padėti už stiklo (laisva forma arba pagal žemiau siūlomą pavyzdį).

Anketos .pdf versiją galite atsisiųsti čia