Lietuvos MB Klubo valdyba patvirtino Klubo programą 2009-2010 metų sezonui29 kovo 2009

2009 03 25 Mlogo180B Klubo valdyba patvirtino MB Klubo veiklos programą 2009-2010 metų sezonui. cheap mlb jerseys Ši programa įtvirtina MB Klubo pasiekimus vienijant Mercedes-Benz mėgėjus bei toliau skatina MB judėjimą Lietuvoje. Įgyvendindami Pollcheap jerseys Lietuvos MB Klubas ir jo nariai akivaizdžiai demonstruoja valią toliau būti MB judėjimo įkvėpėjais ir lyderiais.

Pagrindiniai MB Klubo veiklos programos 2009-2010 metų sezonui cheap nfl jerseys punktai yra šie:

1. Teikti naujienas ir kitą patikimą informaciją apie Mercedes-Benz automobilius, markę bei kompaniją. Ypatingą vietą siekiant šio tikslo užima Dan?a tinklapio mbclub.lt tobulinimas plečiant 2008-aisiais predėtą kaupti duomenų bazę apie Mercedes-Benz automobilius.

2. Palaikyti Mercedes -Benz megėjų bendravimą internete, palaikyti Mercedes-Benz mėgėjų tinklapio ir forumo mbclub.lt funkcionavimą.

3. Siekiant įtraukti į MB quick judėjimą cheap jerseys verslo strultūras, plėtoti ryšius su Mercedes-Benz atstovu Lietuvoje UAB „Silberauto“ ir kitomis verslo įmonėmis.

4. Palaikyti ir plėsti 2008-aisiais pradėtus santykius su Latvijos MB klubu, užmegsti ryšius la su kitais automobilių mėgėjų klubais, įskaitant kitų markių mėgejų klubus. Išnagrinėti galimybę dalyvauti Mercedes-Benz mėgėjus visame pasaulyje vienijančios organizacijos Mercedes-Benz Club-Organisation veikloje.

5. Skatinti skyrių savarankiškumą, remti jų narių saviraišką ir inciatyvas, teikti pagalbą organizuojant skyrių renginius jų nariams ir Mercedes-Benz mėgėjams regionuose.

6. Organizuoti šiuos bendrus renginius:
6.1. Sezono atidarymas (2009 m. balandis – gegužė, visiems Excellent Mercedes-Benz mėgėjams).
6.2. Tradicinė naujų Mercedes-Benz bandymų diena (2009 m. gegužė, tik Klubo nariams).
6.3. Vasaros renginys „Klasikiniai cheap nba jerseys Mercedes-Benz“ (2009 m. birželis, visiems Mercedes-Benz mėgėjams).
6.4. „Mercedes-Benz draugų žygis per Chaos Lietuvą“ (2009 m. rugpjūtis, visiems Mercedes-Benz mėgėjams).
6.5. Ekskursija „Mercedes-Benz gamyklos“ (2009 m. spalis, tik Klubo nariams).
6.6. Ataskaitinis Visuotinis MB Klubo narių susirinkimas (2010 m. sausis-vasaris, tik Klubo nariams).

7. Realizuoti palankių sąlygų perkant prekes ir paslaugas mūsų automobiliams programą wholesale mlb jerseys MB Klubo nariams visoje Lietuvoje.

Vykdant šią programą valdybos narys ir MBK Prezidentas Rimantas Olšauskas oficialiai atstovaus klubui, realizuos visuotinio klubo narių susirinkimo ir valdybos sprendimus, organizuos MBK valdybos veiklą, organizuos MBK narių pažymėjimų gamybą ir įteikimą Valdybos nustatyta tvarka. Už kontaktus su esamais ir Klubo nariais bei skyriais, o taip pat su potencialiais klubiečiais wholesale nfl jerseys bus atsakingas Marius Kuliešius. Jis taip pat atstovaus MB Klubui mbclub.lt forume, kur yra žinomas Marko slapyvardžiu.

Programa bus finansuojama iš Klubo narių įnašų, paramos iš pajamų mokesčio wholesale jerseys China lėšų, o taip pat Klubo cheap jerseys rėmėjų ir kitų aukotojų piniginės ir natūrinės paramos. Komercinės veiklos 2009-2010 metų sezone Lietuvos MB klubas neplanuoja.

Su visais valdybos nariais galima susisiekti telefonu +370 678 82788 ir/arba el. pašto adresu club@mbclub.lt arba kitais tinklapyje www.mbclub.lt nurodytais Klubo bei skyrių kontaktais. Tais pačiais telefonu ir el. pašto adresu cheap nfl jerseys laukiami visų Mercedes-Benz mėgėjų bei MB judėjimo rėmėjų pasiūlymai bei patarimai, kurie prisidėtų prie MB judėjimo plėtros.

Asociacija MB klubas – Lietuvos MB judėjimo lyderis!
Savanorių pr. 16, 03116 Vilnius