Įkvepiantis MB Klubo narių susitikimas su Jurgiu Kairiu18 balandžio 2009

2009 m. bmbk_20090418_01[1]alandžio 18 d. MB Klubo Pirmasis skyrius (Vilnius) pakvietė visus Klubo narius ir prijaučiančius MB judėjimui susitikti su įžymiuoju aviatoriumi wholesale MLB jerseys Jurgiu Kairiu – vienu iš didžiausių met? šiuolaikinės aviacijos talentų, lakūnu, aviacijos konstruktoriumi, akrobatinio sporto meistru, Europos ir pasaulio akrobatinio skraidymo čempionu, daugkartiniu pasaulio čempionatų prizininku, nugalėtoju, laimėjusių daugiausiai FAI Pasaulio Taurės (Grand Prix) varžybų.

Susitikimas, kuriame dalyvavo 12 klubiečių ir jų draugų the (kai kas atvyko net iš Klaipėdos), pavyko puikiai. Nepaisant to, kad Jurgis Kairys, pripažintas geriausiu akrobatinio skraidymo be apribojimų meistru Video pasaulyje, yra tikra superžvaigždė, nestojojanti populiarumo, bendravimas buvo 出張 labai betarpiškas ir wholesale NBA jerseys šiltas. Žinoma, šį vėjuotą šeštadienį Kyviškių aeroklube (Vilniaus raj.) apsilankę Mercedes-Benz mėgėjai nėra aviacijos blog specialistai, cheap jerseys taigi ir klausimai galėjo pasirodyti keistoki, tačiau į visus juos Meistras atsakė suprantamai ir labai turiningai.

Tuo būdu visi galejo sužinoti tai, ką apie Jurgį Fiera Kairį yra skaitę ar girdėję is paties tų istorijų herojaus. wholesale nfl jerseys wholesale NBA jerseys Išgirdome, kaip sekasi Feber: konstruoti ateities wholesale NBA jerseys akrobatinį lėktuvą „Juka“, ar skrendant koviniu lėktuvu patiriamos didesnės Venenatis apkrovos, ar Jurgis Kairys nori būti kosmonautu, ar jam patinka automobiliai ir t.t. Tačiau bene labiausiai visiems patiko itin quer linksmas pasakojimas apie pasivažinėjimą F1 bolidu su Olivier Panis.

Lietuvos MB Klubas dėkoja Jurgiui Kairiui už puikią galimybę susipažinti su užburiančiu aviacijos cheap NFL jerseys pasauliu, o ypač už įkvėpimą aistringai siekti užsibrėžto tikslo, kurio semiamės iš tokių šių laikų herojų kaip Jurgis Kairys.

Asociacija MB cheap MLB jerseys klubas – Lietuvos MB judėjimo lyderis!
Savanorių pr. 16, 03116 understand Vilnius