Latvijos mbclub.lv švenčia penkerių metų gimtadienį26 balandžio 2009

2009mbk_20090426_01[1] m. balandžio 25 d., Vilnius. Aktyvus mbclub.lv klubas yra MB judėjimo lyderis Latvijoje, subūręs šios šalies automobilių mėgėjus, kuriuos vienija aistra Mercedes-Benz markei. Jurgiu 2009 m. balandžio 25 d. mbclub.lv paminėjo savo penktąjį gimtadienį, o spalvingoje šventėje dalyvavo ir Lietuvos MB Klubo atstovai, atvykę pasveikinti su šia sukaktimi Latvijos Mercedes-Benz mėgėjus.

Mūsų Klubą ir mbclub.lv sieja Mes nors ir neseni, bet šilti draugiški ryšiai. Draugystė užsimezgė pernai metų Mercedes-Benz draugų žygyje per Lietuvą, kuriame MB Klubo kvietimu sudalyvavo ir svečiai iš Latvijos. Pažintį pratęsėme 2008-ųjų rugsėjį apsilankę tradiciniame kaimynų renginyje Luxury of MB Coupes, kur gerėjomės gražiais gamtos vaizdais ir viduramžių pilies fone įspūdingai atrodančiais Mercedes cheap jerseys Coupe automobiliais. Lapkritį mbclub.lv nariai buvo Lietuvos MB Klubo kelionės į Mercedes muziejų ir gamyklas svečiai. Šioje kelionėje patyrėme daug įspūdžių ir supratome, kad turime daugiau bendrų temų, o ne tik cheap nfl jerseys ir mūsų, ir jų mėgstamus Mercedes-Benz automobilius.

Šiemet Latvijos mbclub.lv švenčia penktajį savo Health gimtadienį. Balandžio 25-ąją Rygoje wholesale mlb jerseys įvyko oficialus šio wholesale jerseys gražaus jubiliejaus paminėjimas. Motormuziejuje, su kuriuo mbclub.lv bendradarbiauja nuo pat savo veiklos pradžios, 11 valandą jau buvo susirinkęs gausus Mercedes-Benz mėgėjų būrys, atvyko Lietuvos MB Klubo bei Estijos Mercedes-Benz klubo atstovai. Turtinga muziejaus ekspozicija yra puikus priminimas apie trikampės žvaigždės vietą ir reikšmę automobilių istorijoje.

Oficiali dalis prasidėjo mbclub.lv Permainan vadovybės sveikinimu šventės dalyviams. Netrukus buvo cheap mlb jerseys pristatyta naujai išrinkta klubo valdyba. Žodis buvo suteiktas ir renginio svečiams – Lietuvos MB Klubo ir Estijos Mercedes-Benz klubo atstovams, kurie pasveikino For šeimininkus su nedideliu, tačiau svarbiu jubiliejumi. Kalbos ir sveikinimai palydėti šampanu bei skaniu proginiu pyragu.

Prieš išvykstant į iškylą, Motormuziejaus konferencijų salėje surengtas cheap jerseys Islam specialus Mercedes-Benz pasiekimų saugumo srityje pristatymas. Didžiuojamės, kad Mercedes-Benz yra gamintojas, pirmasis sukūręs ir ištobulinęs daugybę įrenginių, cheap mlb jerseys kasdien gelbstinčių žmonių gyvybes ir sveikatą. Antrojo pristatymo metu pademonstruota išvakarėse startavusi naujausia tinklapio www.mbclub.lv, kuris yra wholesale nba jerseys svarbiausias klubo komunikacijos kanalas, versija. Dabar tinklapyje pateikiama Scotia! daugiau naujienų, Photography straipsnių, testų rezultatų, daugiau dėmesio skiriama informacijos kokybei ir vartojimo patogumui.

Iškyla į netoli Siguldos esančią poilsinę „Reiņa cheap nba jerseys trasē“ nenuvylė – puiki kalvota vietovė nustebino vis dar užsilikusio sniego plotais, LAWYER krepšinio valdyba aikštelė leido pramankštinti kaulus “Geriausio krepšininko” konkurse, o norintys galėjo pasitikrinti savo golfo įgūdžius specialiai tam įrengtame lauke. Penkios valandos sukinėjantis aplink kepsnines, fotografuojant automobilius ir dalinantis įspūdžiais apie pralėkė nepastebimai.

Lietuvos MB Klubas dar kartą sveikina mbclub.lv su penktuoju gimtadieniu ir linki toliau išlikti Latvijos MB judėjimo centru. Nekantriai laukiame kaimynų Mercedes-Benz renginiuose Lietuvoje.

Asociacija MB klubas – Lietuvos MB judėjimo lyderis!
Savanorių pr. 16, 03116 Vilnius