MBK Šiaulių skyriaus dovana vaikams5 birželio 2009

mbk_20090605_01[1]Dienraštis „Šiaulių kraštas“
2009 m. birželio 3 d.

Vaikai pramogavo nemokamai

Praeitą sekmadienį Lietuvos Mercedes-Benz automobilių mėgėjus vienijančio MB klubo Šiaulių skyriaus nariai 24-iems Šiaulių apskrities vaikų globos namų auklėtiniams dovanojo nemokamą išvyką į kiną ir kitų pramogų.

MB klubo Šiaulių skyriaus vadovas Tomas Valeckis žadėjo, kad pirmą kartą Tarptautinės vaikų gynimo dienos išvakarėse vaikų namų globotiniams skirtas klubo narių dėmesys ir dovanos bus ne paskutinės. „Buvo džiugu stebėti vaikų veidelius, kai išsirikiavę į automobilių koloną juos vežėme į “Forum Cinemas“ kino teatrą. Kiekvienam nupirkome tradicinį mažojo žiūrovo rinkinuką — spragėsių, limonado ir minkštą žaislą ir pakvietėme pažiūrėti lietuviškai dubliuotos animacinės komedijos “Despero nuotykiai“, — įspūdžiais dalinosi T. Valeckis.

Klubo narius pamalonino vaikų sukurti piešiniai „Kaip aš įsivaizduoju Mercedes automobilį“. Iš anksto jiems pasiūlę šią temą MB klubo nariai keturių gražiausių darbelių autoriams dovanų įteikė žaislų ir saldainių. Apdovanojo ir du tądien gimtadienius šventusius vaikus.

„Daug kas vaikų globos namus aplanko per Kalėdas, o mes ir kitais metais čia grįšime Vaikų gynimo dieną“, — žadėjo Tomas Valeckis. Anot jo, MB klubo nariai džiaugėsi galimybe ne tik skirti dalį savo klubo lėšų vaikų pramogoms (15 bilietų dovanojo “Forum Cinemas“), bet ir proga su jais pabendrauti.

Originalus straipsnis >

***

Lietuvos MB Klubas ir MBK Šiaulių skyrius dėkoja „Forum Cinemas“ už bilietus į kinofilmą, suteikusį džiaugsmo vaikučiams. Dienraščiui „Šiaulių kraštas“ sakome ačiū už tai, kad viešai publikuotu straipsniu, tikimės, paskatins kitus žmones pradžiuginti ir ugdyti jaunuosius mūsų šalies piliečius. Kartu Klubas dėkoja Šiaulių skyriaus nariams, organizavusiems šį renginį ir jame dalyvavusiems. Raginame kitus Klubo skyrius ir pavienius narius pasekti šiauliečių pavyzdžiu – nebūtina sulaukti Kalėdų, kai gerais nori atrodyti visi, pasidalinti Jūsų dėmesiu ir šiluma tinka bet kuri diena!

Asociacija MB klubas – Lietuvos MB judėjimo lyderis!
Savanorių pr. 16, 03116 Vilnius