Turiningas savaitgalis MB Klubo Pirmojo skyriaus lenktynėse 200911 birželio 2009

Paskutinį gegužės šeštadienį, gegužės 30-ąją, Aukštadvariombk_20090611_01[1] kartodrome įvyko jau tradicinėmis tapusios MB Klubo Pirmojo skyriaus (Vilnius) organizuojamos kartingų lenktynės. Į renginį buvo pakviesti MB klubo Pirmojo (Vilnius), Pajūrio ir Šiaulių skyriai, mbclub.lt forumiečiai, kitų Mercedes-Benz klubų atstovai, MB judėjimo rėmėjai ir kiti Mercedes-Benz entuziastai.

Organizatoriai paruošė turiningą programą, o lenktynės tapo proga turiningai praleisti laisvalaikį ir pabendrauti su bendraminčiais. Pirmoji dalis buvo kartingų lenktynės, o antroji – pirtys ir vandens pramogos turizmo, sveikatingumo ir pramogų centre „Trasalis“ Trakuose.

Nors lenktynėse buvo užmanytos ne kaip varžybos su tikslu kažką įrodinėti, tačiau lenktynės yra lenktynės ir kas nors jose būtinai turi atvažiuoti pirmas.

Vyrų varžybose iš pradžių įvyko kvalifikaciniai važiavimai, kuriuose dvidešimt penki dalyviai važiavo penkis ratus, o trys greičiausieji, Kęstutis iš Vilniaus, Karolis iš Kauno ir Tomas iš Šiaulių, iškart pateko į finalinį važiavimą. Likusieji dalyviai dviejuose pusfinaliuose po penkis ratus varžėsi dėl likusių vienuolikos vietų finale. Paskutiniame važiavime beveik 2 sekundėmis aplenkęs kaunietį Karolį ir daugiau kaip 6 sekundėmis Tomą iš Šiaulių, nugalėjo vilnietis Kęstutis, apgynęs 2008 metais iškovotą MB Klubo Pirmojo skyriaus kartingų lenktynių čempiono titulą. Greičiausiai ratą jis nuvažiavo per 1 minutę 8,95 sek. ir tik vos 1,5 sek. atsiliko nuo trasos rekordo (01:07.52).

Puikiai pasirodė ir moterys, kai kurios iš jų drąsiai galėtų varžytis su vyrais. Greičiausia buvo Audronė iš Kauno – jos geriausias laikas 1 minutė 13.86 sek.

Po tokių šaunių varžybų MB Klubo nariai ir renginio svečiai patraukė į Trakuose įsikūrusį vandens pramogų centrą „Trasalis“. Klaipėdiečiams labiausiai patiko vandens čiuožyklų kompleksas, o vilniečiai mėgavosi pirčių teikiamais malonumais. Vėliau visi susėdo prie stalo ir bendravo įvairiomis temomis. Šventė baigėsi audringais šokiais, o namo tradiciškai išsiskirstėme tik po vidurnakčio.

MB Klubo Pirmojo skyriaus nariai, dėkoja visiems dalyviams už kartu praleistą laiką ir tikisi dar turiningesnių susitikimų ateityje. Atskirai dėkojame renginio rėmėjams, kurie taip pat įteikė šaunius prizus varžybų nugalėtojams:

* UAB „Markevičius ir Ko“, prekiaujančiai Mobil tepalais

* UAB „Girilis“ – automobilinių ir pramoninių tepalų MANNOL platintojui

Asociacija MB klubas – MB judėjimo Lietuvoje lyderis!
Savanorių pr. 16, 03116 Vilnius