MB Klubas Alytaus miesto dienoje20 birželio 2009

200mbk_20090620_01[1]9 m. birželio 13-osios popietę solidus juodų S-klasės Mercedes-Benz kortežas, lydimas kitų kiek kuklesnių automobilių, lėkė keliu iš Vilniaus į Dzūkijos sostinę Alytų. Limuzinai traukė sutiktų vairuotojų dėmesį ne tik išvaizda, tačiau ir MB Klubo vėliavėlėmis smagiai plėvesuojančiomis virš automobilių stogų. Lietuvos MB Klubas išsiruošė pasirodyti Alytaus miesto dienos proga organizuojamame parade ir pradžiuginti alytiškius įspūdingais automobiliais.

Šventinio parado dalyviai rikiuotis pradėjo miesto pakraštyje tam reikalui skirtoje aikštelėje. Klubui atvykus ten jau laukė grupelė „Honda“ mėgėjų, pamažu rinkosi ir kiti parado dalyviai, kurie miesto centre dalyvavo įvairiuose renginiuose. Taip aikštelė užsipildė įvairiausių markių ir senumo automobiliais. Bene didžiausiu būriu pasirodė Dzukijos senovinių automobilių mėgėjai.

Tuo tarpu prie Klubo rikiuotės vyko gyva diskusija, kuri „S“ klasė geresnė ir patogesnė. Išsirinkti nebuvo lengva, nes vienas šalia tiko stovėjo net keturi nuostabūs S-klasės egzemplioriai – W126 (1979-1992), W140 (1991-1999), W220 (1999-2007) ir Alytuje prie mūsų prisijungęs puikus švytintis sidabrinės spalvos W108 (1965-1972), iškart užkariavęs visų simpatijas ir susilaukęs didžiulio dėmesio.

Neilgai trukus organizatoriai surikiavo automobilius į vieningą koloną ir ši, lydima policijos ekskorto, pajudėjo per šventiškai pasipuošusį Alytų . Įspūdingoje kolonoje buvo lengva atpažinti Klubo ir prie jo prisijungusių gerbėjų automobilius, papuoštus vėliavėlėmis. Klasikinis oriai pravažiuojančių Mercedes-Benz grožis kaustė alytiškių žvilgsnius.

Vakarop atsisveikinę su Alytaus Mercedes-Benz gerbėjais darnia kolona pasukome namų link. Visi buvome pilni malonių įspūdžių ir naujų pažinčių. Alytus gražus miestas, jame taip pat nemaža žmonių, vertinančių Mercedes-Benz automobilius bei gyvenančių vertybėmis, kurios artimos mums. Linkime alytiškiams sekmės buriantis ir laukiame prisijungiant prie Lietuvos MB Klubo.

Asociacija MB klubas – MB judėjimo Lietuvoje lyderis!
Savanorių pr. 16, 03116 Vilnius