Įspūdingas Sonax automobilių priežiūros priemonių pristatymas31 rugpjūčio 2009

mbk_20090831_01[1]2009 m. rugpjūčio 26 dieną UAB Sonbalt, atstovaujanti Lietuvoje visame pasaulyje žinomo autokosmetikos ir kitų automobilių priežiūros priemonių gamintoją Sonax GmbH & Co. KG, maloniai pakvietė Lietuvos MB Klubo narius susipažinti su efektyviais, tačiau tuo pat metu draugiškais aplinkai ir saugiais naudoti šios kompanijos produktais ir akivaizdžiai įsitikinti jų panaudojimo rezultatais.

Demonstracijai buvo parinktas skaisčiai raudonos spalvos automobilis, kurio dažų danga puikiai atrodė, švelniai tariant, labai senai. Pirmiausiai jis buvo nuplautas, vėliau specialiomis daug kam nematytomis priemonėmis (itin tankiomis, tačiau elastingomis kempinėmis, pačių Sonax atstovų vadinamomis paprasčiausiai “moliu”) pašalinti stambūs nešvarumai, dervos ir medžių sakų dėmės. Vėliau skirtingose vietose dažų danga buvo atnaujinama naudojant skirtingus Sonax produktais. Iš pradžių buvo parodytos tiek paprastos nebrangios, tačiau kokybiškos paviršių atnaujinimo priemonės, vėliau pereita prie dar efektyvesnių “Premium” serijos produktų.

Galiausiai Sonax ištraukė “sunkiuosius ginklus” – naujausias poliravimo priemones, gaminamas panaudojant nanotechnologijas. Rezultatai išties įspūdingi – nors išlyginti kėbulo įlinkimų ir nepavyko, tačiau kitur dažų ir lako danga pasikeitė neatpažįstamai. Nenuostabu, kad Sonax yra oficialus Mercedes-Benz automobilių priežiūros priemonių tiekėjas! Pabaigoje galėjome susipažinti su ratlankių valikliais, langų plovikliais bei kitomis efektyvomis, tačiau tuo pat metu draugiškomis aplinkai ir saugiomis naudoti priežiūros priemonėmis.

Tačiau didžiausią ir labai pozityvų įspūdį paliko pristatyme dalyvavę Sonax žmonės. UAB Sonbalt darbuotojai maloniai ir labai išsamiai atsakinėjo į mūsų klausimus bei kiek sunkiau suprantantiems anglų kalbą padėjo suprasti pristatymo turinį. Tuo tarpu svečias iš Vokietijos, aplankęs jau daugiau kaip 100 šalių ir jose pristatinėjęs Sonax produkciją, pademonstravo tikrą šou – tokį įtikinamą pasakojimą, bendravimo su klausytojais talentą, technologijos išmanymą ir automobilio priežiūros įrankių naudojimo meistriškumą išvysi tikrai ne kasdien.

Neapsieita ir be netikėtos improvizacijos – pristatymo metu į autoservisą užsuko mergina, paprašiusi parduoti šiek tiek vaitspirito, kuriuo ji norėjo nuvalyti antikorozinėmis medžiagomis pasidengusius automobilio langus. Geresnę progą pademonstruoti Sonax priemonių efektyvumą sunku būtų ir sugalvoti, taigi ji ir nebuvo praleista. Matyt nereikia nė pasakoti, kad simpatiška vairuotoja buvo labai laiminga tokiu netikėtu sutapimu bei kad ir kuklia, tačiau sutaupyta suma – langai bei žibintai nuvalyti nemokamai!

Sonax GmbH & Co. KG atstovas Lietuvoje UAB Sonbalt maloniai kviečia apsilankyti Sonax automobilių priežiūros prekių mysonaxshop.lt parduotuvėje. Na o mes dėkojame UAB Sonbalt bei Sonax už įspūdingą pristatymą ir primename, kad mysonaxshop.lt Lietuvos MB Klubo nariams taikomos ypatingos pirkimo sąlygos. Tegul mūsų automobiliai kasdien atrodo ir važiuoja kaip nauji!

Asociacija MB klubas – MB judėjimo Lietuvoje lyderis!
Savanorių pr. 16, 03116 Vilnius