MBK Pirmasis (Vilniaus) skyrius patvirtino 2009 m. ataskaitą ir išrinko naują vadovą24 kovo 2010

mbk_20100324_01[1]Kovo 17 dieną Lietuvos MB Klubo Pirmojo (Vilniaus) skyriaus nariai rinkosi į ataskaitinį susirinkimą, kuriame apžvelgta veikla 2009-aisiais ir užbrėžtos gairės ateičiai. Praeitais metais kiekvienas MB Klubo skyrius turėjo kuo pasididžiuoti: klaipėdiečiai – kone kassavaitiniais susitikimais ir Mercedes-Benz draugų žygio per Lietuvą programa, šiauliečiai – 24-iems Šiaulių apskrities vaikų globos namų auklėtiniams padovanota išvyka į kiną bei visuotinių Klubo narių susirinkimų organizavimu. Vilniaus skyriaus nariai taip pat labai aktyvūs MB judėjimo dalyviai:
* Balandžio 18 d. pakvietėme visus Klubo narius ir prijaučiančius MB judėjimui susitikti su įžymiuoju aviatoriumi Jurgiu Kairiu – vienu iš didžiausių šiuolaikinės aviacijos talentų, lakūnu, aviacijos konstruktoriumi, akrobatinio sporto meistru, Europos ir pasaulio akrobatinio skraidymo čempionu.
* Balandžio 25 d. mbclub.lv paminėjo savo penktąjį gimtadienį, o spalvingoje šventėje dalyvavo Vilniaus skyriaus nariai, atvykę Lietuvos MB Klubo vardu pasveikinti su šia sukaktimi Latvijos Mercedes-Benz mėgėjus.
* Gegužės 23 d. dalyvavome Antrojoje naujų Mercedes-Benz automobilių bandymų dienoje, kur išbandėme pribloškiantį GL 420 CDI, ką tik debiutavusį kompaktinį GLK 280 4MATIC, itin prabangų Mercedes-Benz flagmaną S 500 ir geidžiamiausią 2009-ųjų naujieną E-klasės sedaną E 350.
* Gegužės 30 d. Aukštadvario kartodrome įvyko jau tradicinėmis tapusios Skyriaus organizuojamos kartingų lenktynės, į kurias pakvietėme visus Klubo narius, mbclub.lt forumiečius, kitų Mercedes-Benz klubų atstovus, MB judėjimo rėmėjus ir Mercedes-Benz entuziastus.
* Birželio 13 d. skyriaus nariai atstovavo Lietuvos MB Klubą Alytaus miesto dienos proga organizuotame parade ir džiugino alytiškius įspūdingais automobiliais.
* Rugpjūčio 26 d. susipažinome su efektyviais visame pasaulyje žinomo autokosmetikos ir kitų automobilių priežiūros priemonių gamintojo Sonax GmbH & Co. KG,, tačiau tuo pat metu draugiškais aplinkai ir saugiais naudoti šios kompanijos produktais bei akivaizdžiai įsitikinti jų panaudojimo rezultatais.
* Rugpjūčio 29-30 d. d. kartu su Mercedes-Benz gerbėjais iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir kitų Lietuvos vietovių, o taip pat svečiais iš Latvijos, dalyvavome grandioziniame Mercedes-Benz draugų žygyje per Lietuvą.
* Rugsėjo 13 d. atstovavome Klubą Bauskos apylinkėse Latvijos klubo mbclub.lv surengtame tradiciniame Mercedes-Benz coupe savininkų ir mėgėjų susitikime Luxury of MB Coupes.
* Spalio 21-24 d. d. kartu su kitais Mercedes-Benz mėgėjais iš Lietuvos ir Latvijos aplankėme Mercedes-Benz logistikos centrą, iš kurio MB detalės tiekiamos gamykloms, autorizuotoms dirbtuvėms bei parduotuvėms visame pasaulyje, Zindelfingene (Sindelfingen) šalia Štutgarto įsikūrusioje milžiniškoje gamykloje stebėjome C-klasės sedanų surinkimo ant konvejerio procesą, o viską vainikavo apsilankymas visame pasaulyje žinomos Mercedes-Benz ir smart automobilių perdarymo kompanijos Brabus centre Botropo mieste.
* Lapkričio 12 d. apsilankėme SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Eismo organizavimo skyriuje ir įsitikinome, kokį didelį darbą atlieka sudėtinga šviesoforų bei kitų eismo valdymo priemonių sistema bei ją valdantys žmonės.

Atsižvelgiant į tokią turtingą Skyriaus veiklos programą, 2009 metų atskaita įvertinta teigiamai, o susirinkimo dalyviai išreiškė viltį, kad 2010-ieji bus ne mažiau aktyvūs. Pasiūlymų pateikta gausiai ir įvairių, diskusija dėl jų buvo audringa – tai ir tradicinių renginių tęsiniai, ir būsimosios MB Klubo penkių metų šventės pažymėjimas, ir Klubo atstovavimas užsienyje vyksiančiuose renginiuose, pirmiausiai Ukrainos nepriklausomo Mercedes-Benz klubo suvažiavime.

2010-ųjų metų programą susisteminti ir įgyvendinti patikėta naujai išrinktam Skyriaus vadovui Gediminui Akstinui bei valdybos nariams Aleksejui Luzginui ir Dimitrijui Borovojui. Sveikindami Skyriaus vadovą ir valdybą, reiškiame įsitikinimą, kad neabejotinas jų autoritetas bei sugebėjimai, o taip pat kitų narių aktyvumas yra puikios prielaidos tolesniam Lietuvos MB Klubo Pirmojo (Vilniaus) skyriaus gausėjimui, puikiam laiko praleidimui su bendaminčiais ir Mercedes-Benz vertybių puoselėjimui.

MBK Pirmasis (Vilniaus) skyrius
Savanorių pr. 16, 03116 Vilnius

© 2010, superbenz.lt