MB klubo viešnagė Tarptautiniame Mercedes-Benz mėgėjų susitikime Kijeve31 gegužės 2010

Gegužės 21-23 dienomis Lietuvos MB klubo atstovai Nepriklausomo Ukrainos Mercedes-Benz klubo kvietimu svečiavosi Tarptautiniame Mercedes-Benz mėgėjų susitikime Kijeve. Tris dienas vykusiame renginyje dalyvavo Mercedes-Benz klubų atstovai iš Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Baltarusijos ir Ukrainos – iš viso daugiau kaip 150 automobilių. Lietuvos MB klubą šiame renginyje atstovavo penki klubo nariai iš Vilniaus ir Šiaulių skyrių, į renginį vykę vienu automobiliu.

Kelionė prasidėjo penktadienį naktį ir kiek užtrukę kirsdami valstybines sienas, pavakary susitikome su Ukrainos Mercedes-Benz klubo atstovais, kurie palydėjo iki viešbučio Kijeve. Jau pirmąjį vakarą susipažinome su Baltarusijos Mercedes-Benz klubo atstovais, pasitikome iš Maskvos naktį atvykusius svečius.

Šeštadienis svečiams prasidėjo ekskursija po Kijevo senamiestį. Po pietų visi rinkosi aikštėje priešais Kijevo Mercedes-Benz atstovybę, kur vyko pagrindinis renginys, trukęs iki vakaro. Čia turėjome unikalią galimybę pamatyti Mercedes-Benz E klasės kabrioleto pristatymą, įvertinti naująją Mercedes-Benz A ir B klasėse montuojamą automatinio parkavimo sistemą. Norintys galėjo išbandyti savo ir automobilio jėgas slalomo varžybose, kiti inksmai stebėjo kas pirmesnis įveiks trasą – galingas Mercedes-Benz AMG su V12 agregatu ar ekonomiškas E klasės Mercedes-Benz universalas su dyzeliniu varikliu, kam pavyks trasoje geriau apvažiuoti kliūtis – G klasės visureigiui ar S klasės Mercedes-Benz. Po visą dieną vykusio renginio iš virš 150 Mercedes-Benz automobilių buvo atrinkti, o jų savininkai apdovanoti už išsaugotą savo automobilio originalumą, už gražiausią tiuningą, garso sistemą, ryžtą atvykti tolimą kelią netaupant degalų ir pan., pasveikinti atvykę svečiai.

Renginys tęsėsi dalyvių kolona per Kijevą, kuri sustojo prie restorano, kur „Gala“ vakarienės metu netrūko nei geros nuotaikos, nei nuoširdžių pokalbių nei šokių. Šventėje dalyvavę klubai dėkojo Ukrainos Mercedes-Benz klubui už kvietimą, puikų renginį, sveikino vieni kitus, keitėsi dovanomis ir žadėjo susitikti ne tik kitais metais, bet ir atvykti į svečius vieni pas kitus. Visos dienos grąžų ir pilną įspūdžių renginį vidurnaktį užbaigė fejerverkai. Nors oficialioji renginio dalis baigėsi, tačiau diskusijos, šokiai tesėsi iki pat ryto.

mbk_20100531_01[1]Sekmadienį ryte buvo organizuojama kelionė į alaus gamyklą, kur buvo suteikta galimybė ne tik susipažinti su alaus gamybos procesu bet ir paragauti didelės įvairovės alaus rūšių bei jas palyginti. Po pietų norintys dalyvavo kartingų varžybose, o mūsų klubo ekipažas drauge su svečiais iš Maskvos klubo pasuko namo.  Atsisveikindami su Ukraina pietums suvalgę ukrainietiškų barščių bei tradicinės keptuvėje ruoštos mėsos ir pilni įspūdžių pasukome link Ukrainos Baltarusijos pasienio.

Kaip ir važiuojant į Ukrainą, taip ir grįžtant teko ilgai stovėti pasienyje, todėl į Baltarusiją įvažiavome jau sutemus. Esame dėkingi kartu su mumis važiavusiems naujiesiems draugams iš Maskvos klubo, kurie, paveždami vieną mūsų ekipažo narį, prisidėjo prie patogesnės kelionės, kantriai laukė mūsų pasienyje, palaikė kompaniją važiuojant naktį per Baltarusiją, paryčiais pavaišino kava ir padėjo pasipildyti kuro, taip dar sykį patvirtindami kalbas apie kaimynų iš Rytų svetingumą bei nuoširdumą.

Džiaugiamės ir norime padėkoti Ukrainos Mercedes-Benz klubui už kvietimą sudalyvauti puikiai organizuotame renginyje, galimybę pasisemti patirties bei susirasti naujų draugų su kuriais tikimės susitikti ne tik šių metų vasaros pabaigoje vyksiančiame jubiliejiniame Mercedes-Benz draugų žygyje per Lietuvą, bet ir glaudžiai bendrauti bei bendradarbiauti ateityje.