Švente Šiauliuose MB Klubas pažymėjo Tarptautinę vaikų dieną 201013 birželio 2010

mbk_20100613_01[1]Birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Gegužės 31 dieną MB klubo Šiaulių skyrius jau antrus metus iš eilės Šiaulių vaikų globos namų auklėtiniams surengė šventę. Praėjusiais metais MBK Šiaulių skyrius vaikams dovanojo galimybę pažiūrėti kino teatre filmą, o šiais suorganizavo sporto šventę prie Pageluvio ežero.

MB klubo nariai, jiems prijaučiantys ir svečiai iš Panevėžio papuošę savo automobilius MB klubo atributika vyko į vaikų globos namus, kur vaikai su piešinukais rankose laukė mūsų atvykstant. Kai vaikai susėdo į automobilius, kolona pajudėjome per miesto centrą link Pageluvio ežero.  Kelionė automobiliais vaikams buvo didžiulis malonumas. Atvykę pradėjome ruoštis varžyboms. Buvo suorganizuota keletas rungčių: bėgimas su maišais, virvės traukimas, šaudymas į balionus ir lenktynės su vairais. Visose rungtyse su didžiuliu entuziazmu dalyvavo ne tik vaikai,  bet ir MB klubo nariai. Šventę papuošė kariškių dresiruotų šunų pasirodymas ir taip laukti pietus – kareiviška košė ir arbata. O kokia šventė be torto! Jį vaikams padovanojo Dalios Baranauskienės įmonė. Po pietų atsigėrę gardžių sulčių dalyvių eilė išsirikiavo paskutinei rungčiai – šaudymui į balionus. Varžybos baigėsi, liko tik apdovanoti nugalėtojus medaliais ir Gintauto Aleknavičiaus įmonės įsteigtais prizais. Pralaimėjusių nebuvo, visiems dalyvavusiems ir net nieko nelaimėjusiems įteikti paguodos prizai. Nepamiršti ir tą dieną gimtadienius šventę vaikai.

Visos šventės turi pradžią ir pabaigą. Išdalinę dovanas ir prizus, sulaukėme skambaus Ačiū! Lydimi gausiai susirinkusių poilsiautojų žvilgsnių  susėdome į automobilius ir patraukėme Šiaulių link. Grįžę į namus, su vaikais atsisveikinome iki kitų susitikimų.

MB klubas dėkoja prie šventės prisidėjusiems ir ją parėmusiems Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos pareigūnams, Dalios Baranauskienės ir Gintauto Aleknavičiaus įmonėms