Prisiminimai iš Mercedes-Benz žygio per Lietuvą6 rugsėjo 2010

mbk_20100906_01[1]Vasarą Mercedes-Benz mylėtojai iš visos Lietuvos tradiciškai palydėjo Mercedes-Benz žygių per Lietuvą, kuris šiais metais pažymėjo ne tik vasaros pabaigą, bet ir MB klubo penkerių metų gimtadienį. Renginys trukęs dvi dienas baigėsi, tačiau šilti prisiminimai tikimės išliks, o su visais dalyvavusiais ir tais, kurie šiais metais prisijungti negalėjo, susitiksime kitais metais.

Nors šeštadienį anksti ryte tiek Panevėžyje, tiek Vilniuje smarkiai lijo džiaugiamės, kad tai dalyvių neišgąsdino ir Kaune susitiko visi užsiregistravusieji. Kelionę rudenėjančia panemune lydėjo saulė ir puiki nuotaika. Trumpam sustoję Raudonės pilyje, susipažinę su jos istorija ir iš pilies bokšto pasigrožėję Lietuvos gamta dalyviai pajudėjo link Girkalnio, kur mūsų laukė ne tik dalyviai iš Šiaulių, bet ir šiltas Girkalnio bendruomenės priėmimas su gyva muzika, gausiais ir nuoširdžiais pasitikusiųjų sveikinimais bei plojimais. Papietavę skubėjome link pajūrio, kur jungtinės kolonos iš Panevėžio, Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos, Kaliningrado bei Estijos laukė Klaipėdiečiai ir svečiai iš Latvijos. Vingiuotu ir siauru keliu link Kintų, grožintis besileidžiančia saule važiavo jau apie šimtas dalyvių ir virš trisdešimt išpuoselėtų Mercedes-Benz automobilių.

Visus atvykusius ir palaikančius gražią tradiciją pasveikinus MB klubo prezidentui, buvo pakelta MB klubo vėliava simbolizuojanti renginio pradžią. Renginys prasidėjo kiek netradiciškai – padėkomis ir svečių iš Latvijos, Estijos, Ukrainos, Baltarusijos, Karaliaučiaus ir Rusijos Mercedes-Benz klubų gimtadienio sveikinimais. MB klubas džiaugiasi galėjęs penkerių metų narystės proga padėkoti ir simboliniu 5 metų narystės ženkliuku apdovanoti pirmuosius MB klubo narius: Gediminą, Aleksėjų, Marių, Ireną, Gintarę ir Rimantą už jų neblėstančią meilę Mercedes-Benz automobiliams ir laiką skirtą MB klubui, taip pat padėkoti Žilvinui už MB klubo internetinės svetainės puoselėjimą.

Po kalbų ir sveikinimų, prasidėjo tradicinė ir bene daugiausiai azarto ir intrigos žadėjusi virvės traukimo rungtis. Dar prieš renginį nekartą ginčijomės kas laimės – pernai metų čempionai Vilniečiai, ar revanšo siekiantys Klaipėdiečiai, o gal turėsime naujus čempionus? Dideliam Vilniaus vyrų komandos nusivylimui Klaipėdiečiai šiais metais buvo nenugalimi – įveikė, ne tik Vilniečius, bet ir Mercedes-Benz W203 iš Ukrainos. Vilniaus komandos vyrams liko džiaugtis varžybas triuškinančiai laimėjusia Vilniaus moterų komanda. Po virvės traukimo dalyviai skirstėsi kas varžytis ridendami Mercedes-Benz AMG ratus, kas stengdamiesi kuo ilgiau išlaikyti alaus bokalą, o kas atsigaivinti alumi ar gira, bei paragauti naminio varškės sūrio ir rūkytos marių žuvies. Po sočios vakarienės ir 24 val. MB klubo senbuvių draugiškai prapjauto gimtadienio torto, šokiai pievoje ir pokalbiai tęsėsi iki pat paryčių, tam nesutrukdė nei naktį prasidėjusi audra, nei vėliau dingusi elektra.

Ryte pabudusius atgaivino karšta žuvienė, kava ir po lietingos nakties išaušęs saulėtas rytas. Nors pieva žliugsėjo nuo vandens ore tvyrojo puiki nuotaika, veiduose netrūko šypsenų, vaikai maudėsi balose, tinklinio aikštelėje buvo žaidžiamas netradicinis tinklinis, o ieškantys romantikos vaikščiojo marių pakrante. Ramų ir šiltą rytą keitė prasidėjęs lietus, kuris tik priminė apie tai jog renginys neišvengiamai ėjo į pabaigą.

Apdovanojus vykusių rungčių nugalėtojus, buvo paskelbti visą savaitgalį vykusio geriausiai išlaikyto ir simpatijų Mercedes-Benz automobilių rinkimų rezultatai, bei naujausias ir seniausias žygyje dalyvavę Mercedes – Benz. Geriausiai išlaikytu Mercedes-Benz automobiliu dalyviai išrinko puikiai prižiūrėtą iš Baltarusijos atvykusį Mercedes Benz W126. Savo simpatijas dalyviai atidavė išskirtiniam Mercedes – Benz W124 cabrio modeliui, priklausančiam Virginijui iš Panevėžio. Naujausiu ir įspūdingu S klasės Mercedes-Benz į renginį atvažiavo Apolinaras iš Vilniaus. Seniausias žygio maršrutą įveikęs buvo gražuolis Mercedes-Benz 123, vairuojamas Mariaus iš Vilniaus. Deja viso maršruto neįveikė ir konkuruoti su Mariaus Mercedes-Benz 123 neturėjo progos senolis Mercedes-Benz W115. Visi keturi Mercedes-Benz savininkai buvo apdovanoti vertingais automobilių priežiūros priemonių SONAX prizais. Virginijus iš Panevėžio be puikių SONAX prizų savo išskirtiniam Mercedes Benz W124 cabrio, buvo apdovanotas ir draudimo brokerių bendrovės ”Sagauta”  prizu – gyvybės draudimu.

Padėkojus visiems dalyvavusiems ir nuleidus MB klubo vėliavą visą savaitgalį trukęs renginys baigėsi. Dar kiek pabendravę, apsikeitę kontaktais su naujai sutiktais pažystamais ir pažadėję susitikti visi išsiskirstė iki sekančių susitikimų.

MB klubas dėkoja visiems dalyvavusiem ir taip prisidedantiems, kad Mercedes-Benz žygio per Lietuvą tradiciją būtų gyva. Tikimės kitais metais susitikti ir puikiai praleisti savaitgalį su dar gausesniu Mercedes-Benz automobilių mylėtojų būrių.

MB klubas dėkoja rėmėjams, be kurių šventė nebūtų tokia kokia ji buvo:
– UAB „Sonbalt“ oficialiam Sonax GmbH & Co. KG atstovui Lietuvoje, prekiaujantiems SONAX automobilių priežiūros priemonėms už prizus ir paramą renginiui (www.mysonaxshop.lt).
– Draudimo brokerių bendrovei „Sagauta“, tarpininkaujančiai visoms draudimo bendrovėms už prizus ir paramą renginiui, bei jos atstovui Edvinui Šiurnai už šiltus žodžius. Edvinas po renginio rašė: „dėkoju už unikalią galimybę sudalyvauti nuostabiame renginyje – Mercedes-Benz žygyje per Lietuvą. UADBB „Sagauta“ džiaugiasi, kad gali prisidėti prie MB klubo. Tikimės, kad šis ryšys tarp MB klubo ir tarp UADBB ”Sagauta” toliau stiprės ir kartu galėsim pasiekti gerų rezultatų. Ačiū MB klubui.“ (www.sagauta.lt, draudimo specialistas Edvinas Šiurna, tel. +370 614 04809, el.p.: edvinas@sagauta.lt).
– MB klubo partneriui UAB „Rigeva“.
– Alaus daryklai „Ragutis“.

Iki kitų susitikimų

MB klubas