Luxury of Mercedes-Benz Coupe 2010 Latvija27 spalio 2010

img_0861-1[1]

Rugsėjo 11d. Latvijoje vyko tradicinis “Mercedes-Benz Coupe” savininkų ir mėgėjų renginys „Luxury of Mercedes-Benz Coupes 2010″. Kaip ir kasmet šio renginio tikslas buvo parodyti išpuoselėtus “Mercedes-Benz Coupe” automobilius, sudalyvauti įdomiose rungtyse bei aplankyti dar nematytus Latvijos dvarus ir pilis. Latvijos “Mercedes-Benz” klubo pakviesti šiame renginyje sudalyvavo ir Lietuvos MB klubo nariai bei entuziastai.

Renginys Rygoje prasidėjo įdienojus prekybos centro ,,Spice” aikštelėje, kur visi renginio dalyviai buvo užregistruoti, supažindinti su renginio tvarkaraščiu. Latvijos klubo nariai pasitiko mus ypač šiltai, vaišino latvišku alumi, visi svečiai buvo užimti ir nei vienam atvykėliui neteko nuobodžiauti. Išklausę instruktažą iš Rygos patraukėme link Kuldigos miestelio. Kuldigos miestelis sužavėjo arkiniu akmeniniu tiltu (ilgis – 164m) , Kuldigos kriokliu ( plotis – 249m, plačiausias Europoje), popieriaus malūnu ir autentiškais mediniais pastatais. Po profesionalios fotosesijos ant Kuldigos tilto  pasukome į nuošalią aikštelę, kur mūsų laukė daug teigiamų emocijų sukėlusi rungtis. Kiekvienas dalyvis turėjo savo “Mercedes-Benz” automobiliu kuo greičiau įveikti vingiuotą trasą aikštelėje, kai tuo tarpu keleivio sėdynėje įsitaisiusi mergina turėjo nusilakuoti nagus. Buvo vertinamas ne tik trasos įveikimo laikas, bet ir merginų sugebėjimai lakuoti nagus gana ekstremaliomis sąlygomis. O kiek juoko buvo!

Po tokios smagios rungties pasivaišinome kava su latviškomis bandelėmis ir patraukėme į Pelču dvarą. Čia mus pasitikusi gidė išsamiai papasakojo dvaro istoriją, aprodė mums didžiąją dalį dvaro patalpų. Tačiau ir tai ne pabaiga, galutinis mūsų sustojimas – Edolės pilis. Susipažinę su pilies istorija, pasigrožėjome pilies savininkų sukaupta senovinių daiktų kolekcija. Vakaro akcentas buvo šventinė vakarienė, apdovanojimai ir smagūs pokalbiai.

Renginys “Luxury of Mercedes-Benz Coupe 2010” mums paliko neišdildomų įspūdžių. Likome patenkinti brolių latvių svetingumu, organizuotumu bei gera nuotaika. Šiemet renginyje dalyvavo 36 “Mercedes-Benz” automobiliai ir 77 dalyviai. Tikimės, kad kitais metais Latvijoje susitiks dar didesnės MB mėgėjų gretos.

Lietuvos MB Klubas dėkoja draugams iš Latvijos už kvietimą sudalyvauti šiame nuostabiame renginyje.

Daugiau nuotrauku..