MB Klubo ataskaitinis susirinkimas Bistrampolio dvare3 kovo 2011

Kiekvieno renginio sekmė priklauso nuo nuotaikos ir oro, o 2011 vasario 26 d. šeštadienis mus pasitiko saulėtas. Visų veiduose vyravo graži šypsena.Taip mes vilniečiai pradėjome kelionę į mūsų MB klubo ataskaitinį susirinkimą ,susitikę jau tradicinėje Ukmergės plento Lukoil kolonėlėje.Neviršydami leistino greičio ir besimėgaudami gražiu oru, nedidelė trijų automobilių kolona pasiekė Panevėžio prieigas. Nesunkiai radome Panevėžio rajone, Kūčių kaime esantį Bistrampolio dvarą , kur ir buvo nutarta susirinkti.

Gražus oras, gera nuotaika, labai gražiai sutvarkytas dvaras, taipogi mūsų laukė pažintinė ekskursija su malonia gide. Ekskursijos metu sužinojome dvaro istoriją, apžiūrėjome dvaro patalpas, kur šiuo metu veikia viešbutis. Buvo įdomu sužinoti, kad šio viešbučio patalpas artėjančiam Europos krepšinio čempionatui rezervavo krepšinio federacija teisėjams ir garbingiems svečiams – tikrai puikus pasirinkimas, manau svečiai grįš namo su puikiais įspūdžiais apie Lietuvą. Pasivaikščioję po dvaro menes ir apžiūrėję knygnešių koplytėlę bei kitus statinius, pasigrožėję dvaro parku grįžome į vidų , kur mūsų laukė ne tik karšta arbata ir kava, bet ir svarbiausias klubo metų renginys – MB klubo ataskaitinis susirinkimas . Renginio metu apžvelgta metinė finansinė klubo ataskaita, aptarta praėjusių metų veikla, trumpai prisiminti klubo renginiai, bei trumpai pasidalinta vis dar neišblėsusiais renginių įspūdžiais .

Didžiausias darbas ir klubo narių pareiga kiekvienais metais balsavimo būdu išrinkti naują klubo narių valdybą, kuri savo ruožtu išsirinko ir naują klubo prezidentą (sveikiname Apolinarą Čepulį). Sveikiname ir naujai išrinktą klubo valdybą: Gintarę Olšauskaitę, Sergėjų Samariną, Apolinarą Čepulį, Virginijų Klanauską, Rimantą Olšauską. Linkime sėkmės ir ryžto siekiant užsibrėžtų tikslų.

Oficialioji dalis kaip ir visada yra paprasta, sausoka, bet renginys Bistrampolio dvare įgavo šventiškumo,nepakartojamo žavesio ir suteikė žinių bei pagyvino visą renginį -ačiū MB Klubo Panevėžio skyriaus nariams už šaunią pažintinę ekskursiją ir šventišką savaitgalį.