MBKlubo kartingų varžybos13 liepos 2011

MBKartai_2011_043[1]Nuostabią liepos 10-tosios sekmadienio popietę MB klubo nariai sėdo į savo Mercedes-Benz automobilius ir pajudėjo link Aukštadvario kartodromo, kuriame vyko jau kasmetiniais tapę MB klubo organizuojami kartingų važiavimai. Sekmadienis buvo saulėtas, tiesiog ideali diena kartingų varžyboms ir visiems norintiems atsipalaiduoti gryname ore. Šiemet dalyvaujančių buvo kiek mažiau nei įprasta, tačiau pravažiavus tris apšilimo ratus, dalyvių gretos buvo papildytos dar keliais vairuotojais.

Kvalifikacinį važiavimą sudarė penki ratai trasoje. Kad būtų įdomiau, buvo nutarta, kad finaliniame važiavime (kuris sudarė septynis ratus) prasčiausius laikus parodę lenktynininkai startuos iš pirmųjų pozicijų, o geriausius laikus pasiekę vairuotojai startuos gale.

Po nekantriai laukto starto signalo užvirė stipri kova dėl geriausiųjų pozicijų, bei lyderio vietos. Būta ir gražių lenkimų ir nesmagių išslydimų iš trasos. Lenktynių pabaigoje pamačius plevėsuojančią languotą vėliavą, visi pasuko į techninio aptarnavimo zoną.

Išlipę iš kartingų, dalyviai sveikino vieni kitus geru važiavimu, dalinosi patirtais įspūdžiais. Apdovanoti lenktynių prizininkai, ir apsikeista atminimo dovanėlėmis su rėmėjais iš Mobil1.

MBKartai_2011_084[1]

Po varžybų dalyviai atsigaivino ežere, tai buvo puiki atgaiva po atkaklių ir azartiškų lenktynių. Taip pat buvo aplankyta įžymioji Aukštadvario „Velnio duobė“. Laikas praleistas kartu pilnas įspūdžių ir geriausių emocijų.

Lietuvos MB Klubas 2011