Trakuose įvyko visuotinis MB klubo narių susirinkimas28 vasario 2013

2[1]

Išklausę įžanginį pasakojimą apie Užutrakio dvaro istoriją, teritorijos išplanavimą ir pastatų paskirtį, apsnigtais keliukas visi patraukė dvaro link. Beje, daugiausiai susidomėjimo klubo nariams sukėlė išskirtinis pastatas – spirito varykla Smile

Gidas Antanas atskleidė daug įdomių dalykų, pavyzdžiui, kad visiems žinomas kelias iki Užutrakio dvaro kažkada buvo vadinamas „bulvių“ keliu, kadangi buvo naudojamas tik ūkio reikmėms. Taip pat įdomus faktas, kad senovėje aukštuomenė į dvaro teritoriją buvo plukdoma tik keltu, įrengtu siauriausioje vietoje tarp Skaisčio ir Galvės ežerų.

Užutrakyje regis kiekvienas kampelis turi savo istoriją.

6[1]

 

Dvaro viduje visų laukė gražiai restauruotos salės ir įdomios ekspozicijos.

Kultūrinei programai pasibaigus, MB klubo nariai ir jų artimieji pajudėjo atgal link Trakų. Žinoma, visiems jau norėjosi drauge pasistiprinti ir kiek sušilti, bet čia laukė ir antroji susirinkimo dalis, kurios metu turėjo būti aptarti visi dienotvarkėje numatyti klausimai ir priimti reikiami sprendimai.

Atvykus į Trakų centrą, renginio dalyviai užsuko į ant Totoriškių ežero pakrantės esančią kavinę „Kiubėtė”, kuri mielai visus pakvietė susipažinti su karaimų virtuvės paslaptimis. Pasivaišinus buvo imta spręsti klubo reikalus: buvo pristatyta klubo 2012 m. finansinė, veiklos ataskaita, aptarti šių metų planuojami renginiai, taip pat su klubo įvaizdžiu ir reklama susiję klausimai.

12[1]

MB klubas nuoširdžiai dėkoja visiems dalyvavusiems už kompaniją ir gerą nuotaiką, Užutrakio dvaro darbuotojui Antanui – už įdomų pasakojimą ir kavinei ,,Kiubėtė“ – už jaukią aplinką, malonų aptarnavimą ir skanų maistą.