Žygis per Lietuvą 201316 rugsėjo 2013

Šiemet tradicinis renginys „Žygis per Lietuvą“  naujų mūsų klubo narių iš Kauno pasiūlymu vyko jų gimtajame mieste..Prie Kauno ,Vilniaus ,Panevėžio ,Šiaulių atstovų tradiciškai prisijungė ir svečiai iš Maskvos klubo, Latvijos MB klubo,Estijos MB klubo ir gausi net 15  svečių grupė Kaliningrado srities iš Retro automobilių klubo. 35 automobilių kolona su trikampe žvaigžde iš lėto pajudėjo link Karo muziejaus ,kur po turiningos ekskursijos pasukome link Karių kapų pagerbti Atlanto nugalėtojų -Dariaus ir Girėno. Padėję vainiką ant didvyrių kapo, aplankėme Pažaislio vienuolyną. Po kultūrinės programos laukė vakaronė kaimo sodyboje. Apdovanojome iš toliausiai atvykusį svečią,pagerbėme klubo narius ,kurie  jau 5 metai klube, išrinkome simpatijų automobilius, apdovanojimų buvo daug ir įvairių. Muzikantai linksmino, per barzdą midus varvėjo, kantriausi saulę pasitiko. Ryte anksti kėlę, Gintaras su Stanislovu pavaišino ypatinga aštria sriuba, kuri ir maistas ir vaistas.

Išgarinę vakarykštį alų pirtelėje, atsisveikinome su draugais iki sekančių susitikimų.

dsc_3128[1]


dsc_3150[1]

dsc_3195[1]