SEPTINTASIS MERCEDES-BENZ AUTOMOBILIŲ ŽYGIS PER LIETUVĄ, 201411 liepos 2014

SEPTINTASIS MERCEDES-BENZ AUTOMOBILIŲ ŽYGIS PER LIETUVĄ, 2014

Rugsėjo pirmą savaitgalį jau septintus metus iš eilės Mercedes-Benz automobilių gerbėjai sezoną uždarė leisdamiesi į žygį per Lietuvą. Ankstesnių žygių metu jau esame aplankę Klaipėdos kraštą ir pajūrį, Šilutės apylinkes ir pamarį, Aukštaitijoje apžiūrėję Anykščius ir Rokiškį, Dzūkijoje pabuvoję Druskininkuose ir Šiluvoje, pernai metais susitikome Kaune. Šiais metais nusprendėme aplankyti Žemaitiją.

Žygis prasidėjo Vilniuje ir tęsėsi per Panevėžį, Šiaulius iki Plungės. Plungėje aplankėme Kunigaikščio Mykolo Oginskio dvarą, Šaltojo karo muziejų, apžiūrėjome Plungės miestą, o vakarą praleido ant Platelių ežero kranto. Vakaras prasidėjo MB klubo prezidento sveikinimu dalyviams įveikusiems žygio maršrutą ir padėka MB klubo Panevėžio skyriui už šių metų renginio organizaciją, kaimyninių šalių Mercedes-Benz klubų atstovų pasveikinimais ir padėkomis MB klubui už kvietimus bei ilgametę draugystę. Tradiciškai skirtos nominacijos renginio dalyviams: svečiai iš Maskvos buvo pripažinti iš toliausiai atvažiavusiais dalyviais; už ištvermę padėkota seniausio Mercedes- Benz automobilio dalyvavusio žygyje vairuotojui; amžiaus ir entuziazmo santykio nominacijoje apdovanoti vyriausi renginio dalyviai; išrinkti ilgiausias ir trumpiausias žygyje dalyvavę Mercedes- Benz automobiliai. Apdovanoti viktorinos Mercedes – Benz tema laimėtojai.

MB klubas dar kartą dėkoja visiems žygio dalyviams (renginyje dalyvavo virš 30 Mercedes-Benz automobilių ir apie 80 žygio dalyvių) ir tikimės su visais susitikti kitų metų gegužės paskutinį savaitgalį Belmonto pramogų ir poilsio parke renginyje „Mano automobilis Mercedes – Benz, 2015“.

MB klubas dėkoja:

MB klubo nariams, už organizacijai skirtą savo laiką ir kantrybę.

UAB „Inter Cars Lietuva“ – didžiausiai kompanijai užsiimančiai lengvųjų ir krovininių automobilių dalių distribucija visame Vidurio-Rytu Europos regione, už prizus ir suvenyrus (http://www.intercars.lt/ );

UAB „Autotrade“ – kompanijai vykdančiai didmeninę prekybą alyvomis, tepimo ir eksploatacinėmis medžiagomis transportui bei pramonei, taip pat padangomis ir ratlankiais, kuri yra oficialus PETRONAS (Malazija) –alyvos, tepalai ir eksploatacinės medžiagos transportui, atstovas ir produktų platintojas Lietuvoje už prizus (www.autotrade.lt);

„Beer Barrel“ – parduotuvėms, kuriose prekiaujama įvairių rūšių šviesiu, tamsiu ir baltu importiniu alumi iš Čekijos, Belgijos, Vokietijos, Danijos, Ispanijos, Didžiosios Britanijos, Olandijos, Rusijos ir kitų šalių – tiek buteliais, tiek pilstomo iš statinių, už šaltą alų (www.beerbarrel.lt ).

UAB „Tobis“ – jau 20 metų atsakingo dėmesio, profesionalių sprendimų, abipusio pasitikėjimo, patirties, sėkmingos veiklos: logistikos, automobilių servisų, gamybos, prekybos automobilių eksploatacijos priemonėmis ir serviso įranga, pramonės produktais, srityse už prizus (www.tobis.lt ).

dsc_8108[1]dsc_7939[1]

 

 

dsc_8163[1]

Organizatoriai MB klubas