Mano automobilis Mercedes 201520 liepos 2015

Paskutinis gegužės šeštadienis, tapo tradicija mercedes gerbėjams, susirinkti su savo automobiliais .Parodyti savo ir pažiūrėti kitų renginyje „Mano automobilis Mercedes“..Šiais metais tradicinė šio renginio vieta – pramogų ir poilsio parko  Belmontas stovėjomo aikštelė ,tapo per ankšta visiems  norintiems dalyvauti.Geras oras ir gera nuotaika lydėjo šį renginį .Kaip visada svarbiausias apdovanojimas-„Metų automobilis“.
„Mercedes-Benz 540k“ tapo „Metų automobiliu“ ir susižėrė daugiausiai šventės laurų. Šis klasikinis modelis pripažintas seniausiu renginio automobiliu, daugiausiai žiūrovų simpatijų pelniusiu bei geriausiu senesnių nei 40 metų kategorijos dalyviu. Į šį renginį „Mercedes-Benz“ savininkai suvažiavo ne tik iš įvairių Lietuvos miestų – keli entuziastų ekipažai atvyko ir iš Latvijos bei Rusijos.
Šis vis labiau populiarėjantis renginys  kelia vis didesnius reikalavimus rengėjams  ir   lauksime visų dalyvių sekančiais metais paskutinį gegužės šeštadienį .

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/auto/autonaujienos/tarp-simto-mercedes-benz-automobiliu-labiausiai-issiskyre-unikalus-1937-m-modelis.d?id=68112496