Mercedes-Benz klubas atidaro sezoną18 gegužės 2016

 

Mercedes-Benz klubas kviečia visus automobilių Mercedes-Benz savininkus į sezono atidarymo renginį „Mano automobilis – Mercedes-Benz“, kuris tradiciškai vyks paskutinįjį gegužės šeštadienį – 2016 m. gegužės 28 d.

 

Šeštasis renginys vyks – Ogmios miesto naujoje automobilių stovėjimo aikštelėje (Verkių g. 29, Vilnius, įvažiavimas iš Verkių g.).

 

Dalyvių registracija nuo 9:30 iki 10:30.

 

Renginio pradžia 11:00.

 

Renginys „Mano automobilis – Mercedes-Benz“ – tai didžiausias Mercedes-Benz gerbėjų renginys metuose, todėl tikimės, kad šįkart susirinksime dar gausiau ir pagerinsime pernai mūsų pačių fiksuotą rekordą – beveik 100 Mercedes-Benz automobilių vienoje vietoje. Kviečiame ne tik dalyvauti, bet ir atvykti pažiūrėti iš arti į daugybę Lietuvoje geriausiai prižiūrėtų, išlaikytų ir įdomiausių Mercedes-Benz modelių.

Dalyviai tradiciškai bus nominuoti ir apdovanoti atskirose kategorijose (nuo seniausių iki naujausių modelių), bus išrinktas Mercedes-Benz metų automobilis (t.y. daugiausiai žiūrovų simpatijų balsų surinkęs dalyvis), taip pat bus išrinkti specialiųjų Mercedes-Benz prizų laimėtojai. Susirinkusiems bus pristatyti ir naujausi Mercedes-Benz modeliai, o svarbiausia – tai tinkamiausia diena visiems po žiemos susitikti su bendraminčiais.

Siekiant užtikrinti sklandžią dalyvių registraciją ir vertinimo komisijos darbą bei galimybę visiems besidomintiems sužinoti kuo daugiau apie Jūsų Mercedes-Benz modelį, prašome dalyvių turėti iš anksto paruoštą informaciją apie automobilį, kurią galėsite padėti už stiklo (laisva forma arba pagal siūlomą pavyzdį).

 

Renginys nemokamas.

Renginio puslapis Facebook